درباره نازی گل

نازی گل در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش گل های شاخه ای آغاز نمود. از سال ۱۳۹۵ ضمن خرید و فروش عمده گل به گلفروشان، وارد حیطه ی طراحی و گل آرایی شد و اقدام به تاسیس یک گلفروشی نمود که این فعالیت، تجربه های بسیار ارزنده ای را در امر خرده فروشی به همراه داشت.

از سال ۱۳۹۶همزمان با رشد صنعت خرید گل و گیاه در کشور،شرکت ره پویان پردازش حامی بار دیگر تصمیم بر شروع بیزینس استارت آپ جدید کرد و این بار وب سایت نازی گل به عنوان رابط فروش عمده ی گل از تولیدکنندگان به خرده فروشان (گل فروشان سطح ایران ) بیشتر در بین رقبا شناخته شد و توانست قراردادهای سالیانه با تولیدکنندگان مطرح گل هایی مانند آنتوریوم، رزهلندی، آلسترومریا در ایران و همچنین وارد کنندگان گل ارکیده جهت فروش محصولاتشان منعقد سازد و به صورت بنگاهی جهت فروش عمده، به فعالیت خود ادامه دهد.

 

چرا نازی گل

از آنجا که توسعه دنیای مجازی و همچنین توسعه فروش های اینترنتی را نمیتوان دست کم گرفت و همچنین سهم این تجارت الکترونیک در ایران را ، به همین جهت تیم ما برای داشتن سهمی در بازار امن تجارت الکترونیک ایران در سایه امنیت فضای مجازی ایران توسط سازمان هایی مانند فتا ، سازمان سازماندهی وبسایت ها  و … ما نیز دست به کار شدیم تا خدماتی متفاوت از آنچه تا بحال دیده اید ارائه دهیم.

 

مهمترین فعالیت های نازی گل در خرید گل آنلاین

  • پشتیبانی و مشاوره مشتری های عزیز برای قبل از خرید
  • گل آرایی ماشین عروس درب منزل
  • ارسال گل به تمام نقاط کشورتوسط نمایندگی های ای گل در همان شهر
  • تحویل سفارشات شما در همان روز ۳ ساعت بعد از ثبت سفارش
  • گل آرایی مجالس و سمینارها

 

امید است بتوانیم رضایت مشتری های عزیز را هر چه بیشتر بدست آوریم

 

 

تلفن تماس :

(پاسخگویی ۲۴ساعته، ٧ روز هفته)

۰۹۱۲۶۴۹۴۹۲۶

۰۲۱-۷۷۲۴۵۲۹۵