گل آرایی با گل طبیعی | فروشگاه اینترنتی نازی گل

نازی گل با اتکا به تجربه و تخصص پرسنل خود آماده انجام خدمات گل آرایی با گل های طبیعی در نمایشگاه ها، مراسم و همایش‌ها و پروژه‌های گل آرایی، باغچه آرایی، تراس سبز و روف گاردن در مرحله طراحی و اجرا می‌باشد.

گل آرایی با گل طبیعی

معمولا کمتر مراسمی پیش می آید که بدون استفاده از گل و گل آرایی در تزئین محل برگزاری آن، انجام پذیرد. اما در گل آرایی مراسم مختلف، استفاده از گل های طبیعی می تواند روی روح و روان میهمانان تاثیر بشدت مثبتی بگذارد. گل آرایی با گل‌ طبیعی معمولا باعث می‌شود احساس طراوت بسیاری به مدعوین و حاضرین در مجلس منتقل گردد و خاطره‌ای که در ذهن آن‌ها از مراسم باقی می‌ماند را به شدت مثبت می‌نماید.

گل آرایی در تهران

از طرف دیگر برای مجالس شادی مانند عروسی در تزئین سالن و ورودی و لابی باید انتقال حس شادی در نظر گرفته شده و گل آرایی نیز با این هدف انجام گیرد. در این گونه موارد بادکنک آرایی و نور پردازی نیز می تواند به کمک گل آرایی بیاید. واضح است که در مراسم عروسی، سفره عقد یکی از جاهایی است که به شدت به گل آرایی وابسته می باشد و باید به درستی و طبق نظر عروس و داماد انجام گیرد. ماشین عروس نیز معمولا بدون تزئینات و گل آرایی معنای خاصی ندارد و در گل آرایی ماشین عروس نیز معمولا گل‌های طبیعی به شکلی که مد نظر سفارش دهنده است استفاده می گردد. روی میز های پذیرایی از میهمانان و میز شام عروسی نیز یکی از المان های غیر قابل حذف، گل آرایی است که معمولا تاثیر زیادی در ماندگاری خاطرات مراسم برای میهمانان خواهد داشت.

گل آرایی غرفه‌های نمایشگاهی و همایش‌ها

برای غرفه های نمایشگاهی و همایش‌ها نیز پرستیژ برگزار کننده به شکوه سالن بستگی پیدا می کند. از این رو معمولا به ویژه در ورودی و لابی‌ها از گل آرایی به شکل به شدت گسترده بهره گرفته می شود که برای این منظور نیز بنا به خواست سفارش دهنده از انواع مختلفی از گل طبیعی می‌توان استفاده کرد.

از چه گل‌هایی برای گل آرایی استفاده کنیم؟

اما هر گل طبیعی را نمی توان در هر مراسمی و در گل آرایی به کار برد. معمولا برای مراسم عزا و عزاداری های مذهبی از گل‌های سفید،کرم، نباتی و متناسب با فضای برگزاری مراسم و برای مراسم شادی، افتتاحیه، همایش و نمایشگاه‌ها علاوه بر استفاده از گل‌های فوق از دیگر رنگ‌ها و تنوع گل استفاده می گردد. اگر از گل آرایی در سالن و لابی و ورودی استفاده گردد باید انواع خاصی از گل باشد که با تزئیناتی با روبان و تورهای خاص برای یکی از مناسبت های فوق طراحی شده باشند.

گل آرایی حرفه‌ای

اما این کاربرد های متعدد گل و گل آرایی، نباید ما را از تخصصی بودن این کار غافل گرداند. زیرا اگر این موارد توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد تاثیری مخرب روی نتیجه مورد نظر کارفرما خواهد داشت. نازی گل با اتکا به تجربه و تخصص پرسنل خود آماده انجام خدمات گل آرایی با گل های طبیعی در نمایشگاه ها، مراسم و همایش ها و پروژه های گل آرایی، باغچه آرایی، تراس سبز و روف گاردن در مرحله طراحی و اجرا می باشد.

دیدگاه کاربران

ارسال یک دیدگاه

هیچ یک از اطلاعات وارد شده به جز نام شما منتشر نخواهند شد شده اند.

عملیات انجام شد